Najbezpieczniejsze na świecie narzędzie do rozbijania polan

Dzięki narzędziu Kindling Cracker do rozbijania polan potrzeba jedynie innego kawałka drewna lub młotka.

Oba te narzędzia nie mają ostrzy, przez co są znacznie bezpieczniejsze dla palców.

 

Jest to najbezpieczniejszy na świecie i zadziwiająco łatwy sposób na rozbijanie polan.

 

Kindling Cracker to niesamowite narzędzie przydatne przy każdym ognisku, piecu do pizzy lub innym piecu na drewno. Narzędzie to można także doskonale wykorzystać na kempingu lub przy domku letniskowym, kiedy rozpala się ognisko na wolnym powietrzu.

 

Kup teraz

 

 

Kindling Cracker jest produkowany w australijskiej odlewni. Produkt ten powstał z pojedynczego odlewu wysokiej jakości żeliwa, dzięki czemu jest tak trwały, że będzie on służył nawet wnukom wnuków, jeśli tylko będzie prawidłowo użytkowany i konserwowany.

Jedyne zabiegi konserwacyjne, jakich wymaga to narzędzie to czyszczenie i może od czasu do czasu malowanie, dzięki czemu może przez lata wyglądać jak nowe.

Prosta, bezpieczna i łatwa w użyciu konstrukcja, która rozpoczęła swoją karierę na tragach pomysłów, stała się w końcu etatowym zdobywcą nagród począwszy od targów w Nowej Zelandii, a skończywszy na nagrodach przyznawanych przez takie organizacje jak Scientific American, International TeenBusiness, Google itd.

Kup teraz

Kindling Cracker King

Nowa, większa i jeszcze lepsza wersja narzędzia Kindling Cracker już jest dostępna.
Najbezpieczniejszy i najłatwiejszy sposób rozbijania jeszcze większych kawałków drewna opałowego na polana.

Ayla chciała, aby ich nowy pomysł był wykorzystywany do tego samego celu, ale aby dawał także świetne wrażenia i dobrze wyglądał, więc kogo innego można w takim przypadku poprosić o pomoc, jeśli nie Weta Workshop? Jesteśmy przekonani, że wiele osób słyszało już o tej firmie, ponieważ jest ona dobrze znana na świecie z niesamowitych scenografii, kostiumów, postaci, rekwizytów, broni itd. Jej pomysły były wykorzystywane w takich produkcjach jak „Władca pierścieni”, „Hobbit”, „Avatar” i wielu innych.

Richard Taylor i jego niesamowity zespół wkroczył do akcji i zrobił na Ayli niesamowite wrażenie swoimi koncepcjami. Jego przywiązanie do szczegółów jest niesamowite! Po tym, jak na produkcie tym odcisnęła swoje piętno firma Weta Workshop, musieliśmy tylko wysłać projekt do firmy Intercast and Forge (australijskiej odlewni, z którą nawiązaliśmy współpracę przy wytwarzaniu produktu Ayli). Pracownicy firmy Intercast poświęcili całe tygodnie na doskonalenie projektu, aby mieć pewność, że rozwiązanie działa idealnie. W wyniku ich pracy powstało dokładnie to, czego się spodziewaliśmy... niesamowite połączenie sztuki i techniki.

 


Kindling Cracker

Kindling Cracker King

   


 

Jakość i doskonała konstrukcja

Produkt ten powstał z pojedynczego odlewu wysokiej jakości żeliwa, dzięki czemu jest tak trwały, że będzie on służył nawet wnukom wnuków, jeśli tylko będzie prawidłowo użytkowany i konserwowany.

 

Bezpieczeństwo i łatwość użycia

 Niebezpieczne wymachiwanie ostrą siekierą blisko własnych rąk staje się niepotrzebne. Produkt ten, to doskonały towarzysz w czasie przygotowywania drewna na opał, ponieważ dzięki niemu powstają idealne polana, które można wykorzystać w kominku, palenisku, piecu do pizzy, saunie, grillu lub wędzarni.

 

Nowozelandzki projekt i australijska produkcja

Z dumą informujemy, że narzędzie Kindling Cracker powstało w Nowej Zelandii, a produkowane jest w Australii, dzięki czemu możliwe było osiągnięcie możliwie najwyższej jakości.

 

O Ayli

Kindling Cracker stworzyła Ayla Hutchinson w wieku 13 lat i był to jej pomysł opracowany w ramach zajęć szkolnych. 
Obecnie ma ona 17 lat i mieszka w regionie Taranaki, jednym z najpiękniejszych miejsc w Nowej Zelandii.

Osoby, które nie wiedzą, gdzie jest Nowa Zelandia, informujemy, że leży ona niedaleko Antarktydy i jest częścią regionu Azji i Pacyfiku na półkuli południowej.

Ayla lubi grać w netball i koszykówkę, spędzać czas z rodziną i znajomymi oraz obserwować przyrodę.

Chociaż Nowa Zelandia leży w rejonie tropikalnym, zimy bywają tam BARDZO chłodne. Taranaki to nazwa położonej niedaleko góry i całego regionu. Kiedy naszą okolicę pokrywa śnieg, przychodzi czas, aby rozpalić ogień. W czasie chłodu czynność ta zawsze zabiera za dużo czasu. Oczywiście można ją przyspieszyć, jeśli pod ręką znajduje się duża liczba małych kawałków drewna i właśnie dlatego Ayla stworzyła Kindling Cracker (a także dlatego, aby mieć pewność, że nic się nie stanie palcom i dłoniom jej mamy).

Kindling Cracker powstał jako pomysł w czasie zajęć szkolnych, kiedy Ayla miała 13 lat, a obecnie jest sprzedawany na całym świecie dzięki pomocy jej niesamowitej rodziny oraz naprawdę wspaniałych dystrybutorów.

Informacje o dealerze