Maailma turvalisim puulõhkumisriist

Kindling Crackeriga on teil vaja vaid teist puutükki või vasarat, millega puud lüüa. Mõlemad on nürid ja teie sõrmedele palju ohutumad.


Seepärast on tegu kõige turvalisema vahendiga tulehakatise tegemiseks ja selle lihtsus on samuti muljetavaldav.

 

Kindling Cracker on suurepärane abivahend iga kamina, pitsaahju, pliidi või hakkpuiduahju juures ning ka lõkke tegemiseks on see hindamatu igal laagriplatsil või matkaonnis.

Tahate saada edasimüüjaks oma riigis?

Kindling Cracker valmistati Austraalia valukojas. See koosneb ühest kvaliteetsest malmdetailist ning õigel hooldamisel ja kasutamisel teevad sellega tulehakatist veel teie lastelaste lapselapsed.

See ei vaja muud hooldust kui pisut harjamist ja vahest ka aeg-ajalt tilga värvi, et ka järgmise põlvkonna jaoks uuena välja näha.

Teaduslaada projektina alguse saanud lihtne, turvaline ja mugav konstruktsioon on alaline auhinnavõitja Uus-Meremaa teaduslaatadest piirkondliku ja rahvusvahelise tunnustuseni Scientific Americanilt, International TeenBusinessilt, Google'ilt ja teistelt.

Kindling Cracker King

Nüüd on saadaval Kindling Crackeri uus, suurem ja lahedam versioon!

Kõige ohutum ja lihtsam viis ka kõige suurematest halgudest tulehakatise löömiseks.

Ayla tahtis, et nende uus disain oleks sama eesmärgiga, kuid oleks ühtlasi mõnus ja näeks hea välja. Kellelt veel küsida abi disaini asjus kui mitte Weta Workshopist? Võime kihla vedada, et paljud teist on nendest juba kuulnud, sest nende uskumatud filmikavandid, kostüümid, olendid, rekvisiidid, relvad jms on tuntud üle maailma. Nende loomingut on kasutatud sellistes filmides nagu Sõrmuste isand, Kääbik, Avatar ja paljudes teistes.

Richard Taylor ja tema fantastiline meeskond võtsid väljakutse vastu ja rabasid teda oma ideedega. Nende tähelepanu pisiasjade suhtes on uskumatu! Kui Weta Workshop oli oma nõidumisega toote kallal valmis saanud, pidime projekti saatma oma sõpradele Intercast and Forge'is (see on Austraalia valukoda, millega me Ayla toote asjus koostööd tegime). Intercasti meeskond kulutas projekti tuunides nädalaid, et see nende kasutatavatel seadmetel ideaalselt toimiks, ja tulemus oli täpselt see, mida lootsime ... see on nii imeline, kui kunst ja inseneritöö kokku saavad.
 

 


Kindling Cracker

Kindling Cracker King

   


 

Kvaliteet, tipptasemel konstruktsioon

See koosneb ühest kvaliteetsest malmdetailist ning õigel hooldamisel ja kasutamisel teevad sellega tulehakatist veel teie lastelaste lapselapsed.

 

Kindling Cracker & Kindling Cracker King

Ohutu ja lihtne kasutada

Enam pole vaja terava kirveteraga oma sõrmedele ohtlikult lähedal vehkida. Toode on ideaalne abimees teie puuriida kõrvale ja aitab teha täiuslikku tulehakatist teie kamina, ahju, pitsaahju, grilli või suitsuahju jaoks.

 

Konstrueeritud Uus-Meremaal, tehtud Austraalias

Võime uhkelt öelda, et parima võimaliku kvaliteedi saavutamiseks onn Kindling Cracker leiutatud Uus-Meremaal ja valmistatud Austraalias.

 

Aylast

Kindling Cracker sai alguse 13-aastase Ayla Hutchinsoni kooli teadusprojektina. Nüüd on ta 17-aastane ja elab Taranakis, ühes Uus-Meremaa kõige ilusamas kohas. Kui te ei tea, kus asub Uus-Meremaa, otsige seda Antarktika lähistelt – see on Australaasia osa ja asub lõunapoolkeral.

Ayla armastab netballi ja korvpalli, veeta aega pere ja sõpradega ning käia looduses.

Kuigi Uus-Meremaa asub troopikas, võib seal talvel olla VÄGA külm. Taranaki on ühtaegu mäe ja meie piirkonna nimi. Kui Taranaki lumega kattub, on aeg süüdata tuled. Kui sul on külm, on tule üles saamisega alati kiire. Suur hulk tulehakatist aitab tule kiiresti põlema saada ja selleks leiutaski ta Kindling Crackeri (ja muidugi selleks, et ta emal kõik näpud ja jäsemed terveks jääksid!).

Kindling Cracker sai alguse 13-aastase Ayla kooli teadusprojektina ja nüüd müüakse seda Ayla toreda pere ja väga lahedate müügiesindajate abiga kogu maailmas.
 

Tahate saada edasimüüjaks oma riigis?

Tahate saada edasimüüjaks?

Kindling Cracker Europe
Phone: +47 911 76 191
E-mail: post@kindlingcrackereurope.com